enbe orkestrası-menajeri

 

Enbe ORKESTRASI

Türkiye’den ve yurtdışından bir çok önemli müzisyeni bünyesinde barındırmaktadır. Barry White, Richard Clayderman, Christian Adam, Goran Bregoviç, Pavarotti , Domingo, Grammy ödülü adayı Monica Molina ve yine Grammy ödüllü Gloria Gaynor ile konserler veren ENBE Orkestrası, opera aryalarından Napolitan hafif müziğe, özel solistlerin eşliğinde yorumladığı Fransız şansonlar ve valslerden Latin müziklere ; Arjantin tango’larından jazz ve country eserlerden, ünlü müzikallerden yabancı ve türkçe pop müziğine uzanan geniş repertuarıyla dinleyicilerini benzersiz bir müzik yolculuğuna çıkarıyor. Müziğiyle evreni kucaklayan ENBE Orkestrası kimi zaman bir açılışta, kimi zaman özel bir davette, kimi zaman da görkemli bir düğünde başlayan bu yolculuğu, konukların hep büyük bir keyifle hatırlayacakları güzel bir anıya dönüştürüyor.

Behzat Gerçeker

Müzik hayatına Ankara Devlet Konservatuarında başlayan Gerçeker,yüksek bölümünü İstanbul Devlet Konservuatarında tamamladı. Profesyonel müzik yolculuğu başlarında Türkiye’de Leman Sam ,Nükhet Duru,Nilüfer ve Kayahan gibi çok önemli müzisyenlerle çalışan sanatçı İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestra sanatçısı olduktan sonra soluğu Paris’te aldı.Paris’te modern müzik üzerine çalışmalarda bulunan Gerçeker ,Fransa’da Terry Canss ile çalıştıktan sonra,bir süre de Macaristan’da Macar etnik müzikleri üzerine araştırmalar yaptı. İstanbul Devlet Opera ve Balesinde dokuz yıl görev yaptı.Ülkemizde ve yurtdışında ünlü starlarla ENBE Orkestrası’nı yöneterek konserler veren Gerçeker son iki jenerasyona hitap eden dünyanın en iyi gitarcılarından Jose Feliciano ve Gloria Gayner’la verdiği konserler ile dikkatleri üzerine çekti. Halen ENBE Orkestrası şefliğini yürüten Gerçeker , çeşitli projelerde sanat yönetmenliği yaparak çalışmalarını yürütmektedir.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
enbe orkestrası menajerlik,enbe orkestrası sanatçı fiyatı,enbe orkestrası iletişim,enbe orkestrası konserleri,enbe orkestrası konseri,enbe orkestrası konser fiyatı,enbe orkestrası resmi web sitesi,enbe orkestrası menajerlik şirketi,enbe orkestrası organizasyon,enbe orkestrası istanbul konserleri,enbe orkestrası konser fiyatı,enbe orkestrası organizasyon fiyatı,enbe orkestrası’nın resmi web sitesi,enbe orkestrası online,Enbe orkestrası e-mail adresi, Enbe orkestrası fiyat, Enbe orkestrası iletişim, Enbe orkestrası internet sitesi, Enbe orkestrası konser fiyatı, Enbe orkestrası konser kaşesi, Enbe orkestrası konseri, Enbe orkestrası konserleri, Enbe orkestrası menajer iletişim, Enbe orkestrası menajeri, Enbe orkestrası menajeri kimdir, Enbe orkestrası menajerlik firması, Enbe orkestrası menajerlik şirketi, Enbe orkestrası na nasıl ulaşılır, Enbe orkestrası organizasyon, Enbe orkestrası organizasyon fiyatı, Enbe orkestrası resmi web sitesi, Enbe orkestrası sahne fiyatı, Enbe orkestrası şarkıları, Enbe orkestrası ulaşım, Enbe orkestrası’nın menajeri, Enbe orkestrası’nın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: