emre kaya-menajeri

Emre KAYA

1983 İzmir doğumlu Türk söz yazarı, besteci, müzisyen ve yorumcu Emre Kaya, 6 yaşında cura çalmaya başlayarak müzikle tanıştı.
Müzik ile doğduğunu düşünen ve müziği mesleği haline getiren Emre Kaya, girdiği tüm müzik yarışmalarında kazandığı başarıların ardından söz ve beste çalışmalarına başladı. Yaklaşık 14 yıldır Türk müzik sektörüne hizmet veren Emre Kaya, dilden dile dolaşan ve milyonların dinlediği şarkılarının yanı sıra başarılı bir müzisyen olarak bağlama, keman, gitar ve klarnet enstrümanlarını çalıyor.

Emre Kaya, yazdığı şarkılarını Murat Dalkılıç, Bengü, Zeynep Dizdar, Niran Ünsal gibi popüler yorumcuların seslendirmesinin ve bu şarkıların listelerde zirveyi görmesi üzerine ismini Türkiye’nin yeni nesilde en çok tercih edilen bestecilerinin arasına soktu. Genç müzisyen, birçok projede müzik direktörü olarak da başarılı projelere imza attı.

Ardından 2009 yılında “Yılın En İyi Bestecisi” ödülüne layık görüldükten sonra kariyerine yorumculuğu da ekleyerek ilk projesini hazırladı. “Böyle Gitmez” isimli ilk albümünü yayımlayan genç müzisyen kendi sesinden de şarkılarının gördüğü ilgi üzerine başarısını yorumculuğu ile perçinledi.

Arka arkaya çıkardığı “Toz” isimli teklisi ve “Teşekkür Ederim” albümüyle şarkıları listelerde zirveyi gören, dijital mecralarda rekorlar kıran, radyoların en çok çaldığı şarkıcı olan Emre Kaya, bu başarısıyla Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Altın Kelebek’ de “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödülünün de sahibi oldu.

Emre Kaya, 2014 yılın son aylarında çıkardığı son albümü “Apayrı” ile birlikte sektörün önderlerinden Doğan Music Company (DMC) ile yapım şirketi olarak çalışmaya başladı. DMC’den yayımlanan ilk, kariyerinin III. albümü “Apayrı” da yer alan tüm şarkılara imza atan Emre Kaya, 2015 Şubat, Mart ve Nisan aylarını Türkiye turnesinde sahnede geçirecek. Yaptığı şarkılar ve albümler kadar sahne performansıyla da adından söz ettiren Emre Kaya, müzikseverlere hem kendi sesinden hem de yorumcu arkadaşlarının sesinden şarkılarını ulaştırmaya devam edecek.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
emre kaya menajerlik,emre kaya sanatçı fiyatı,emre kaya iletişim,emre kaya konserleri,emre kaya konseri,emre kaya konser fiyatı,emre kaya resmi web sitesi,emre kaya menajerlik şirketi,emre kaya organizasyon,emre kaya istanbul konserleri,emre kaya konser fiyatı,emre kaya organizasyon fiyatı,emre kaya’nın resmi web sitesi,emre kaya online,Emre kaya e-mail adresi, Emre kaya fiyat, Emre kaya iletişim, Emre kaya internet sitesi, Emre kaya konser fiyatı, Emre kaya konser kaşesi, Emre kaya konseri, Emre kaya konserleri, Emre kaya menajer iletişim, Emre kaya menajeri, Emre kaya menajeri kimdir, Emre kaya menajerlik firması, Emre kaya menajerlik şirketi, Emre kaya ya nasıl ulaşılır, Emre kaya organizasyon, Emre kaya organizasyon fiyatı, Emre kaya resmi web sitesi, Emre kaya sahne fiyatı, Emre kaya şarkıları, Emre kaya ulaşım, Emre kaya’nın menajeri, Emre kaya’nın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: