ebru yaşar-menajeri

Ebru YAŞAR

8 Ağustos 1977’de Ankara’da doğdu. Müziğe duyduğu ilgi nedeniyle küçük yaşta sahnelerle tanışan sanatçı, yakınlarının da teşvikiyle albüm çıkartmaya karar verdi ve 1995 yılında “Bu Sahilde” isimki ilk albümünü çıkardı. Magazin Gazetecileri Derneği!nden “Yılın Kadın Sanatçısı” ödülünü kazanan Ebru Yaşar ikinci albümü “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” ile büyük ses getirdi.

Bu albüm ve çıkış şarkısıyla “Yılın Kadın Sanatçısı” ve “Yılın Şarkısı” ödüllerini aldı. “O Beni Sırtımdan Vurdu” ve “Yalan” şarkılarıyla da müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başardı. “Aşkımız Buraya Kadar” ve “Yeşillenirim” albümleriyle başarısını sürdüren sanatçı 2007 yılında Avrupa Müzik’le anlaştı ve 2008 sonunda “Seviyorum Seni” isimli yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu. Albüme ismini veren şarkıda İsmail YK ile düet yapan Ebru Yaşar, yine müzik listelerinin zirvesine oturdu.Uzun bir aradan sonra 2011 de ‘Delidir’ albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Ebru Yaşar, albümüne adını verdiği Sezen Aksu’nun parçasını Türkçe, Kürtçe ve Arapça okuyarak bir ilke imza attı.İlk defa sıfır bir şarkıyı, hem de Sezen Aksu’nun parçasını Kürtçe’ye çevirdiler. Bugüne kadar yapılmamış bir şeydi ve ilkleri yapmayı seviyordu. Youtube’a baktığımız zaman şarkının Kürtçe ve Arapça hali, Türkçe’den daha fazla dinlendi.2012 de Ebru Yaşar, yeni tek şarkılık çalışması ‘Ağlayamıyorum’ ile popüler müzik piyasasını hareketlendirdi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
ebru yaşar menajerlik,ebru yaşar sanatçı fiyatı,ebru yaşar iletişim,ebru yaşar konserleri,ebru yaşar konseri,ebru yaşar konser fiyatı,ebru yaşar resmi web sitesi,ebru yaşar menajerlik şirketi,ebru yaşar organizasyon,ebru yaşar istanbul konserleri,ebru yaşar konser fiyatı,ebru yaşar organizasyon fiyatı,ebru yaşar’ın resmi web sitesi,ebru yaşar online,Ebru yaşar e-mail adresi, Ebru yaşar fiyat, Ebru yaşar iletişim, Ebru yaşar internet sitesi, Ebru yaşar konser fiyatı, Ebru yaşar konser kaşesi, Ebru yaşar konseri, Ebru yaşar konserleri, Ebru yaşar menajer iletişim, Ebru yaşar menajeri, Ebru yaşar menajeri kimdir, Ebru yaşar menajerlik firması, Ebru yaşar menajerlik şirketi, Ebru yaşar a nasıl ulaşılır, Ebru yaşar organizasyon, Ebru yaşar organizasyon fiyatı, Ebru yaşar resmi web sitesi, Ebru yaşar sahne fiyatı, Ebru yaşar şarkıları, Ebru yaşar ulaşım, Ebru yaşar’ın menajeri, Ebru yaşar’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: