duman grubu-menajeri

 

DUMAN

İlk albümleri “Eski Köprünün Altında”yı 1999 yılında çıkartan Duman, daha önce “Mad Madam” adlı grupta beraber sahne alan Kaan Tangöze (vokal/gitar) ve Ari Borakas (bas) ikilisine, Batuhan Mutlugil (gitar) ve Alen Konakoğlu’nun (davul) katılmasıyla kuruldu. İlk albümle beraber özellikle sahne performansına ağırlık veren grup, kısa sürede kendine sadık bir dinleyici kitlesi yaratmayı başardı. 2002 yılının Ekim ayında piyasaya sürülen “Belki Alışman Lazım” adlı ikinci albüm kayıtları, özellikle çıkış parçası “Bu Akşam” ve “Herşeyi Yak” coverıyla, Duman’ın Türkiye çapında tanınan bir rock grubu haline gelmesini sağladı.

Türkiye’nin pek çok şehrinde konserler vererek hayranlarıyla buluşan Duman, bu performanslarını yansıtan ve Bostancı Gösteri Merkezi’nde kaydedilen konser albüm ve DVD’si çıkarttı.2005’in Temmuz ayında piyasaya çıkan 3. albümleri, albüme ismini veren “Seni Kendime Sakladım” ve bir Ari parçası olan “Aman Aman”la büyük beğeni topladı. Bu arada grubun “İstanbul” parçası Fatih Akın’ın İstanbul’un seslerini anlatan “Crossing the Bridge” belgeselinde kendisine yer buldu. Grup elemanlarından Kaan, Batuhan ve Alen’in askerliklerinin de araya girmesiyle stüdyo çalışmalarına bir süre ara veren grup, şimdilerde dördüncü albümleri için kolları sıvamış durumda. 2008 yılında Avrupa ve Amerika’da konserler veren Duman’ın, yeni albümü 18 Mart 2009 tarihinde SONY MUSIC etiketi ile Duman 1 ve Duman 2 olmak üzere raflardaki yerini aldı.

12 Eylül 2013’te 4 yıl sonra yeni stüdyo albümleri ‘darmaduman’ yayımlandı. Mart 2013’te İrlanda Grouse Lodge Recording Studios’ta kaydedilen albümde 13 yeni şarkı bulunuyor.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
duman grubu menajerlik,duman grubu sanatçı fiyatı,duman grubu iletişim,duman grubu konserleri,duman grubu konseri,duman grubu konser fiyatı,duman grubu resmi web sitesi,duman grubu menajerlik şirketi,duman grubu organizasyon,duman grubu istanbul konserleri,duman grubu konser fiyatı,duman grubu organizasyon fiyatı,duman grubu’nun resmi web sitesi,duman grubu online,Duman grubu e-mail adresi, Duman grubu fiyat, Duman grubu iletişim, Duman grubu internet sitesi, Duman grubu konser fiyatı, Duman grubu konser kaşesi, Duman grubu konseri, Duman grubu konserleri, Duman grubu menajer iletişim, Duman grubu menajeri, Duman grubu menajeri kimdir, Duman grubu menajerlik firması, Duman grubu menajerlik şirketi, Duman grubu na nasıl ulaşılır, Duman grubu organizasyon, Duman grubu organizasyon fiyatı, Duman grubu resmi web sitesi, Duman grubu sahne fiyatı, Duman grubu şarkıları, Duman grubu ulaşım, Duman grubu’nun menajeri, Duman grubu’nun menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: