demet akalın-menajeri

Demet AKALIN

Gölcük’de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini bitirdikten sonra Yaşar Alptekin’in Mankenlik kursuna katıldı . 1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi.

Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı. mankenlikte zirvedeyken şarkı söylemeye başladı gazinolarda dev isimlerin kadrosunda yeni mesleğini icra etmeye başladı.İlk gözbebeği olan “SEBEBİM” adlı albümünü piyasaya çıkardı.Böylece mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti.Daha sonra da “SENİN ANAN GÜZEL Mİ?” Albümüyle büyük bir çıkış yakalayan sanatçı “UNUTTUM” adlı 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Hiç vakit kaybetmeden “BANANE” ile zirvedeki yerini pekiştiren güzel şarkıcı ; Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimiz “Giderli 16 “ 2013 Albümü müzik marketlerde yerini aldı ve kısa sürede Türkiye Müzik Ödüllerine ödüllere layık görüldü. 1996 yılından bu yana 16 tane albüme imza atan sanatçı her albümümde de olduğu gibi bu son albümde de büyük başarılar elde etmiştir. Son abümünde yer alan son klibi şubat 2015 gibi müzik kanallarında gösterilmeye başlandı. Aynı zaman da sosyal medya da da yoğun ilgi gördü klip 45 günde 3.000.000 tıklanma sayısını geçti.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
demet akalın menajerlik,demet akalın sanatçı fiyatı,demet akalın iletişim,demet akalın konserleri,demet akalın konseri,demet akalın konser fiyatı,demet akalın resmi web sitesi,demet akalın menajerlik şirketi,demet akalın organizasyon,demet akalın istanbul konserleri,demet akalın konser fiyatı,demet akalın organizasyon fiyatı,demet akalın’ın resmi web sitesi,demet akalın online,Demet akalın e-mail adresi, Demet akalın fiyat, Demet akalın iletişim, Demet akalın internet sitesi, Demet akalın konser fiyatı, Demet akalın konser kaşesi, Demet akalın konseri, Demet akalın konserleri, Demet akalın menajer iletişim, Demet akalın menajeri, Demet akalın menajeri kimdir, Demet akalın menajerlik firması, Demet akalın menajerlik şirketi, Demet akalın a nasıl ulaşılır, Demet akalın organizasyon, Demet akalın organizasyon fiyatı, Demet akalın resmi web sitesi, Demet akalın sahne fiyatı, Demet akalın şarkıları, Demet akalın ulaşım, Demet akalın’ın menajeri, Demet akalın’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: