Ceylan-menajerlik

CEYLAN

Ceylan, 10 yaşındayken ilk albümünü yaptığında herkes onu küçük “Küçük Ceylan” olarak tanıdı. Ceylan 30 yıllık sanat hayatı boyunca 20’den fazla albüm yapmış ve birçok sinema filminde de başrol oynamıştır. Birçok menajerle çalışmıştır..

Başarılı bir sanat hayatı geçiren Ceylan Avcı, kariyerinde 1999 5. Kral Müzik Ödülleri ve 2001 7. Kral Müzik Ödüllerinde en iyi Türk Halk Müziği Kadın Sanatçısı ödüllerini almıştır.
Sanat hayatı boyunca topluma hep örnek olmayı amaçlamış ve aileden aldığı terbiyeyi hem yaşamına hem de meslek hayatına yansıtmayı başarmış olan Ceylan’a bundan sonra sanat hayatında 2009 yılında meslek hayatında 25 yılı geride bırakmıştır. Bu güne değin kaliteden ödün vermeden gelen ve kendisiyle birlikte başlayan arkadaşlarının sönmesine rağmen, kendisi hiç bir zaman yıldızı sönen bir sanatçı olmamıştır. Popülerliğini herzaman korumayı başarmıştır.
Sanatçı bir çok albüm çıkarmış, bir çok da sinema filminde rol almıştır. “Seni Sevmeyen Ölsün” albümü 1,3 milyon satış rakamına ulaşmayı başarırken, “Ah Gönlüm” albümü Mü-yap tarafından ceylan altın plak ile ödüllendirilmiştir. Kral TV tarafından iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilmiştir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
ceylan menajerlik,ceylan sanatçı fiyatı,ceylan iletişim,ceylan konserleri,ceylan konseri,ceylan konser fiyatı,ceylan resmi web sitesi,ceylan menajerlik şirketi,ceylan organizasyon,ceylan istanbul konserleri,ceylan konser fiyatı,ceylan organizasyon fiyatı,ceylan’ın resmi web sitesi,ceylan online,Ceylan e-mail adresi, Ceylan fiyat, Ceylan iletişim, Ceylan internet sitesi, Ceylan konser fiyatı, Ceylan konser kaşesi, Ceylan konseri, Ceylan konserleri, Ceylan menajer iletişim, Ceylan menajeri, Ceylan menajeri kimdir, Ceylan menajerlik firması, Ceylan menajerlik şirketi, Ceylan a nasıl ulaşılır, Ceylan organizasyon, Ceylan organizasyon fiyatı, Ceylan resmi web sitesi, Ceylan sahne fiyatı, Ceylan şarkıları, Ceylan ulaşım, Ceylan’ın menajeri, Ceylan’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: