can bonomo-menajeri

Can BONOMO

İzmir de doğdu. Müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.

Müzisyenlik kariyeri, Irwin Welsh’in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban’a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı.Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konser veren Bonomo, sonunda “Hazırım” diyerek ilk albümü için kolları sıvadı. Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban’ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı. Can Bonomo ve ilk göz ağrısı “Meczup”, 24 Ocak’ta Babylon’da düzenlenen bir geceyle dinleyicileriyle buluştu. 9 Ocak 2012 tarihinde TRT tarafından Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmek üzere görevlendirildi. Mayıs 2012’de Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de toplam 42 ülkenin katılımıyla gerçekleşen yarışmada, söz ve müziği kendisine ait olan “Love Me Back” isimli şarkısıyla 7.lik derecesini alarak ülkesini başarıyla temsil etti. Eurovision’a gitmeden önce konserlerinde seslendirdiği Ali Baba isimli parça ile bir single çalışması yaptı. Ali Baba, Can’ın çok sevdiği Sadri Alışık’ın Ali Baba ve Kırk Haramiler filminde seslendirdiği eski bir Türk Filmi şarkısı.Can Bonomo, aylardır üzerinde çalıştığı 2. albümü Aşktan ve Gariplikten’i Aralık 2012’de piyasaya çıkardı. Albümün ilk klip parçası Başkan yakında internette ve TV’lerde gösterilmeye hazır olacak. Ilk albümünde olduğu gibi bu albümü de TheFatLab’de kaydedilerek We Play etiketi ile çıktı. Albümün söz ve müzikleri Can Bonomo’ya, düzenlemeler aynı zamanda prodüktörü olan Can Saban’a, mix ve mastering’ler Ali Rıza Şahenk’e ait.Kasım 2013 tarihinde söz ve müziği kendisine, düzenlemeleri Can Saban’a ait olan ‘Kara’ adlı yeni single’ını digital platformdan çıkardı. Yönetmenliğini Can Saban’ın üstelendiği klipte klibinde Gonca Vuslateri de Can Bonomo’ya eşlik etti. Son olarak kasım 2013 tarihinde Editörlüğünü Küçük İskender’in yaptığı ve Esen Kitap etiketiyle ‘Delirmek Belirmektir’ adlı ilk şiir kitabını sevenleriyle buluşturdu. Türkiye’de Yılın En İyi Sanatçısı dahil bir çok ödüle layık görüldü.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
can bonomo menajerlik,can bonomo sanatçı fiyatı,can bonomo iletişim,can bonomo konserleri,can bonomo konseri,can bonomo konser fiyatı,can bonomo resmi web sitesi,can bonomo menajerlik şirketi,can bonomo organizasyon,can bonomo istanbul konserleri,can bonomo konser fiyatı,can bonomo organizasyon fiyatı,can bonomo’nun resmi web sitesi,can bonomo online,Can bonomo e-mail adresi, Can bonomo fiyat, Can bonomo iletişim, Can bonomo internet sitesi, Can bonomo konser fiyatı, Can bonomo konser kaşesi, Can bonomo konseri, Can bonomo konserleri, Can bonomo menajer iletişim, Can bonomo menajeri, Can bonomo menajeri kimdir, Can bonomo menajerlik firması, Can bonomo menajerlik şirketi, Can bonomo ya nasıl ulaşılır, Can bonomo organizasyon, Can bonomo organizasyon fiyatı, Can bonomo resmi web sitesi, Can bonomo sahne fiyatı, Can bonomo şarkıları, Can bonomo ulaşım, Can bonomo’nun menajeri, Can bonomo’nun menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: