burcu güneş-menajeri

Burcu GÜNEŞ

Ali Güneş ve Bige Özkan’ın tek kızı olan Burcu Güneş İzmir Alsancak’ta dünyaya geldi. Babasının müzikle dolu olan dünyasında küçücük bir çocukken bile heran evdeki veya babasının çalıştığı yerlerdeki müzik provalarında var olabilecek pek çok şeye iştirak ederek ileride kendisinin de bu yolu seçeceğini göstermeye başlamıştı. Sürpriz sayılmayacak ilk sahne deneyimine babasına vokal yaparak başladı. 13 yaşında İzmir’den Antalya’ya taşındıklarında profesyonel sahne çalışmalarına ilk adımını atmış oldu. Bir süre sonra babası ile kurdukları Dio, Trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde jazz ve pop müzik şarkıları söyleyerek, okulunuda ihmal etmeyen Burcu kendisini gerçek anlamda müzikle iç içe yetiştirmeye devam etti.

Bu sırada ilk şan derslerini ve müzik eğitimini almaya başladı. İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa’dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri alarak kendini geliştirdi. İzmir’in büyük otellerinde ve jazz klüplerinde çalışırken bir yandan Müfit Bayraşa ile çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katıldı. Bu sırada tanıştığı bir müzisyen arkadaşıyla ortak beste ve söz çalışmalarının bulunduğu bir demo kaset hazırladı. 1998 yılında Raks Marş Müzik şirketine yollanmış deneme kaset Garo Mafyan, Koral Sarıtaş ve Galip Kayıhan tarafından dinlenince, hemen İstanbul’a davet edildi. Böylece ilk albüm çalışması olan “Aşk Yarası” ortaya çıkmış oldu. Müzikteki tecrübesi gittikçe artan sanatç son yaptığı “Oflaya Oflaya” eseriyle de liste başı olmuştur. Bu şarkıdan sonra ” Aşkın Beni Baştan Yazar” parçasını güzel bir senaryo ile kliplendirip  aynı başarıyı tekrar kazanmıştır.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur.  Fiyatlara Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
 Fiyatlar ;  Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
burcu güneş menajerlik,burcu güneş sanatçı fiyatı,burcu güneş iletişim,burcu güneş konserleri,burcu güneş konseri,burcu güneş konser fiyatı,burcu güneş resmi web sitesi,burcu güneş menajerlik şirketi,burcu güneş organizasyon,burcu güneş istanbul konserleri,burcu güneş konser fiyatı,burcu güneş organizasyon fiyatı,burcu güneş’in resmi web sitesi,burcu güneş online,Burcu güneş e-mail adresi, Burcu güneş fiyat, Burcu güneş iletişim, Burcu güneş internet sitesi, Burcu güneş konser fiyatı, Burcu güneş konser kaşesi, Burcu güneş konseri, Burcu güneş konserleri, Burcu güneş menajer iletişim, Burcu güneş menajeri, Burcu güneş menajeri kimdir, Burcu güneş menajerlik firması, Burcu güneş menajerlik şirketi, Burcu güneş e nasıl ulaşılır, Burcu güneş organizasyon, Burcu güneş organizasyon fiyatı, Burcu güneş resmi web sitesi, Burcu güneş sahne fiyatı, Burcu güneş şarkıları, Burcu güneş ulaşım, Burcu güneş’in menajeri, Burcu güneş’in menajeri iletişim

 İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail:         tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: