Bora Gencer Menajerlik

Bora Gencer

14 Nisan 1965’te İstanbul’da doğdu. İlkokulu Maçka İlköğretim Okulu’nda okudu. Caz piyanisti olan İlhan Gencer’in oğlu olan Bora Gencer, müzik dolu bir evde büyüdü. Daha küçük yaşta müziğin içnde olması ve ailesinden gelen yetenekle istanbul Devlet Konservatuvarı sınavlarına girdi ve aldığı yüksek derece ile burada öğrenci olmaya hak kazandı. Ensturman olarak piyanoyu tercih etmemesine rağmen ailede herkesin piyano çalmasını desteklemesine rağmen konservatuvarda keman eğitimi almayı tercih etti.

1 Temmuz 2011 Cuma günü reklamcı Ali Taran ile Bodrum’da dünya evine girmiştir. Fakat evlilikleri 28 Nisan 2012 günü sona ermiştir. 21 Aralık 2009’da kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albümde sanatçıya Yalın, Mert Ekren, Teoman , Tufan Taş, Nurkan Renda gibi isimler eşlik etmiş, albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir. Sanatçının müzik kariyerindeki ilk video klip ise Hakan Yonat tarafından, sözleri kendisine, müziği ise aynı zamanda albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mert Ekren’e ait olan “Enerji”‘ye çekilmiştir. 2 Temmuz 2012’den itibaren bir müddet Star TV’de Alişan ile ”Ayşe ile Alişan” adlı programı sunmuştur.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
bora gencer menajerlik,bora gencer menajeri,bora gencer iletişim,bora gencer konserleri,bora gencer konseri,bora gencer konser fiyatı,bora gencer resmi web sitesi,bora gencer menajerlik şirketi,bora gencer organizasyon,bora gencer istanbul konserleri,bora gencer konser fiyatı,bora gencer organizasyon fiyatı,bora gencer’in resmi web sitesi,bora gencer online,bora gencer e-mail adresi, bora gencer fiyat, bora gencer iletişim, bora gencer internet sitesi, bora gencer konser fiyatı, bora gencer konser kaşesi, bora gencer konseri, bora gencer konserleri, bora gencer menajer iletişim, bora gencer menajeri, bora gencer menajeri kimdir, bora gencer menajerlik firması, bora gencer menajerlik şirketi, bora gencer e nasıl ulaşılır, bora gencer organizasyon, bora gencer organizasyon fiyatı, bora gencer resmi web sitesi, bora gencer sahne fiyatı, bora gencer şarkıları, bora gencer ulaşım, bora gencer’in menajeri, bora gencer’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: