betül demir-menajeri

Betül DEMİR

Betül Demir; İstanbul’da doğdu terazi burcudur. Profesyonel müzik hayatına 16 yaşında henüz lise 2.sınıf öğrencisi iken başladı;back vocal çalışmaları ve söylediği reklam (jingle) müzikleri sayesinde otoritelerin dikkatini çekti.Solist olarak müzik yapmaya başladığı dönemlerde Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne girdi ve ayni dönemde Türkiye’nin en önemli hocalarından özel şan ve solfej dersleri de aldı.Aynı dönemlerde Aşkın Nur Yengi ve Demet Sağıroğlu gibi bir çok önemli yorumcunun albümlerinde de vocal yaptı. Bodrum ve İstanbul’un en iyi mekanlarında uzun süre sahne programıda yapan Betül Demir hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip oldu ve ülkemizin en yetenekli genç bestecilerinden biri olan Sude Bilge Demir’in prodüktörlüğünde 2006 yılında çıkardığı ilk albümü Ayrılığın El Kitabı büyük beğeni topladı;Türkiye’nin en önemli besteci, aranjör ve söz yazarlarıyla çalistiği bu albümden 4 şarkıya video klip çekildi ve ardından 2007 yılında çıkardığı sözleri Sezen Aksu’ya ait Başka Bir Şey (Dokunmak İstiyorum) şarkısı ile başarısını devam ettirdi.

2008 Yılında çıkardığı Süper albümündeki 15 süper şarkı ve video kliplerle adından popun “Süper Kız”ı diye söz ettirdi.Bu albümden; “Süper” ve “Bütün Gece” şarkıları aynı yılın en önemli hitlerinden oldu.Aysel Gürel,Sezen Aksu,Sude Bilge Demir,Caner Tepecik,Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli albümlerinde çalıştığı önemli isimlerdir. Ayrıca albümlerinde sadece yorumcu olarak değil, besteci ve yorumcu kimliğiyle de sevilen şarkılara imza attı.Bu albümde yer alan “Bütün Gece” şarkısı hem Türkçe hem de
İngilizce sözlerle “Türkiye Bisiklet Turu” şarkısı oldu ve son 2 yıldır 132 ayrı ülkede şarkının İngilizce versiyonu “Ride’n Ride” adıyla yayınlanmaktadır. Kendi albümlerinin yanısıra bir çok önemli tribute ve compilation albümde yer aldı ve döneminin hit şarkılarını yeniden yorumlayarak büyük beğeni topladı. 3 Hürel albümünde seslendirdiği Gönül Sabreyle ve Hüseyin Karadayı albümünde yer alan unutulmaz bir Sezen Aksu klasiği olan “Geri Dön” ve bir Ajda Pekkan klasiği olan “Gözünaydın” en çok dinlenenler listesinde üst sıralara yerleşti.Sesi ve yorumuyla dünya müzisyenlerinin de dikkatini çeken Betül Demir son olarak Buddha Bar serisiyle tüm dünyayı etkisi altına alan Claude Challes’ın “Select 2010” albümünde “Geri Dön” yorumuyla yer aldı. Müzikal kariyerine, yapmış olduğu başarılı albümlerle bir çok önemli kurum ve kuruluştan ödül alarak hızla devam eden Betül Demir;hafta içi hergün yayınlanan “Unutma Beni” dizisinin sevilen şarkısı “Unutma Beni” adlı şarkıyı da seslendirdi ve hayran kitlesini çoğalttı. Müzikal eğitimi,sesi ve sahne enerjisi ile beraber geniş bir repertuarada sahip olan Betül Demir, konserlerinde kendi şarkılarının yanısıra,5 ayrı dil ve değişik türde şarkılar söyleyerek sahnede de başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Sezen Aksu destekli yeni albümü “Mıknatıs” ile pop müzikşarkıcıları arasında yerini sağlamlaştıran yorumcu, sizler için sürpriz yepyeni bir single çalışmasıyla tekrar merhaba dedi.Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait Herkes Haklı çalışması ilk kez Sezen Aksu’nun da doğum günü olan 13 Temmuz’da yayınlandı.Betül Demir müzik direktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği Nisan ayında yayınlanan yeni albümü ve sürprizlerle dolu yeni projeleriyle karşınıza çıkmak için gün sayıyor.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
betül demir menajerlik,betül demir sanatçı fiyatı,betül demir iletişim,betül demir konserleri,betül demir konseri,betül demir konser fiyatı,betül demir resmi web sitesi,betül demir menajerlik şirketi,betül demir organizasyon,betül demir istanbul konserleri,betül demir konser fiyatı,betül demir organizasyon fiyatı,betül demir’in resmi web sitesi,betül demir online,Betül demir e-mail adresi, Betül demir fiyat, Betül demir iletişim, Betül demir internet sitesi, Betül demir konser fiyatı, Betül demir konser kaşesi, Betül demir konseri, Betül demir konserleri, Betül demir menajer iletişim, Betül demir menajeri, Betül demir menajeri kimdir, Betül demir menajerlik firması, Betül demir menajerlik şirketi, Betül demir e nasıl ulaşılır, Betül demir organizasyon, Betül demir organizasyon fiyatı, Betül demir resmi web sitesi, Betül demir sahne fiyatı, Betül demir şarkıları, Betül demir ulaşım, Betül demir’in menajeri, Betül demir’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: