berkay-menajeri

BERKAY

1981 Ankara doğumluyum aslen karadeniz Artvin/Arhaviliyim  ama son 17 yıldır İzmir’de yaşıyoruz ailemle ve artık İzmirli sayılırım ama hayatımın her dönemi İstanbul maceramız oldu şu albüm hikayesi için devamlı git geller..! neyse 4 yıldır da İstanbul’da yaşıyorum.! özellikle zevk alarak yaptığım şeyler güzel ve lezzetli yerlerde yemek yemek diye bilirim. Arkadaşlarla evde sohbetler oyunlarda acayip zevklidir benim için.! ama en önemlisi ve en keyiflisi play station’da pes keyfidir arkadaşlarla.  Yaklaşık 13 yıldır şarkı söylüyorum kariyerimde dönüm noktası olarak nitelendirebileceğim bir an yok fakat kendi durumumu özetleyebilecek kelime kesinlikle tırnaklarımla buraya gelişimdir.

Müzik zaten zorla yapılabilecek bir şey değil keyif almadan yaparsan fark edilebilir o zaman samimiyetsizlik berbat bir enerji ortaya çıkarır ve seni dinleyenlerde anında bu enerjiyi hisseder. işte o zamanda her şey olduğundan daha kötü olmaya başlar senin için..! onun için müzik olmadan asla değil ama müzik yapmayı çok seviyorum ve gün içerisinde bazen bütün günümü bazen bir kaç saatimi alabilir tamamıyla keyif aldığım işin içindeyim diyebilirim. Şimdi bu ülkede şöyle bir durum var insanlar artık çabuk üretip çabuk tüketiyor bu sistemi bu bahsettiğiniz ufak şarkıcılar, şöhret meraklısı insanlar kurdu bu yüzden hala 40 yaşında insanlar ki bazıları kırkınıda geçti pop star eeee yeni jenerasyon hala tek şarkı yapıp kısa yoldan şöhreti bulayım para kazanayım o ihtişamı yaşayayım meraklısı olurlarsa bu ülkede Tarkan 70 yaşında da pop star olarak kalacaktır.! Serdar Ortaç, Kenan Doğulu, Tarkan, Sertap Erener, Şebnem Ferah gibi isimler benim kendi jenerasyonumdan çok daha fazla kaliteli işler ortaya çıkarıyor onun için örnek alınacak işler bu isimlerin yapmış oldukları kısa sürede başarıyı tek şarkıyla yakalamak isteyenler değildir. Onun içinde korkum yok diyebilirim zaten albüm yapmamda bunun en büyük göstergesidir.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
berkay menajeri kim berkay e-mail adresi berkay iletişim adresi berkay konser fiyatı bütçesi kaşesi berkay cep telefonu berkay resmi menajerlik şirketi berkay organizasyon firması berkay organizasyon fiyatı berkay sahne fiyatı kaşesi berkay a nasıl ulaşılır berkayın yeni menajeri kim berkay resmi web sitesi,berkay resmi sayfası,berkay resmi facebook adresi,berkay resmi twitter hesabı, berkay menajer numarası,berkayın menajeri,kim,berkay instagram hesabı, berkay resmi web sitesi,berkay resmi sitesi,berkay resmi sayfası,berkay yetkili menajeri,berkay menajerinin telefon numarası,berkay facebook adresi, berkay instagram hesabı,berkay official site,berkay organizatörü, berkay irtibat no, berkay yapım firması,berkay yeni albümü,berkay menajeri

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: