Bengü-menajeri

BENGÜ

Bengü,İzmir’de 1979 yılında dünyaya geldi.Orta ve lise eğitimini İzmir Özel Amerikan Koleji’nde yaptı.
Müfit Bayrasa’nın bir bestesiyle 1996 yılında katıldığı Müyap ve Show TV tarafından organize edilen Pop Show Şarkı Yarışması’nda 2. oldu.

Kenan Doğulu’nun teklifi üzerine hem albüm çalışmalarını sürdürmek, hem de Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki eğitimini sürdürmek için İstanbul’a yerleşti.

Bengü’nün albüm çalışmaları üç buçuk yıl devam etti. Bu çalışmalar sürerken, üç yıl boyunca Kenan Doğulu’ya vokalistlik yaptı. Vokalistlik dönemlerinde sahne tecrübesini oldukça çabuk öğrenen sanatçı ; Akademi İstanbul, Şan bölümünde müzik eğitimi aldı. İlk solo albümü Hoşgeldin ile çok beğenildi. Beş yıl sonra, 2005 yılında Bağlasan Durmam isimli ikinci albümünü çıkardı.Bu albümü 2007 yılında Taktik,2008 yılında Gezegen,2009 yılında da Ikı Melek adlı albumlerı takıp etti.Hayranlarıyla iletişimini hiç kesmeyen sanatçı albüm şarkılarını oldukça hızlı bir şekilde kliplendirerek hep gündemde kalmayı da başarmıştır. Ard arda ürettiği hit şarkıları ile Türk Pop Müziğinin en beğenilen isimlerinden biri olmayı başardı.
Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
bengü menajerlik,bengü sanatçı fiyatı,bengü iletişim,bengü konserleri,bengü konseri,bengü konser fiyatı,bengü resmi web sitesi,bengü menajerlik şirketi,bengü organizasyon,bengü istanbul konserleri,bengü konser fiyatı,bengü organizasyon fiyatı,bengü’nün resmi web sitesi,bengü online,Bengü e-mail adresi, Bengü fiyat, Bengü iletişim, Bengü internet sitesi, Bengü konser fiyatı, Bengü konser kaşesi, Bengü konseri, Bengü konserleri, Bengü menajer iletişim, Bengü menajeri, Bengü menajeri kimdir, Bengü menajerlik firması, Bengü menajerlik şirketi, Bengü ye nasıl ulaşılır, Bengü organizasyon, Bengü organizasyon fiyatı, Bengü resmi web sitesi, Bengü sahne fiyatı, Bengü şarkıları, Bengü ulaşım, Bengü’nün menajeri, Bengü’nün menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: