Bendeniz-menajeri

BENDENİZ

Bendeniz(Deniz Çelik) 25 Temmuz 1973 yılında İsviçre’de dünyaya geldi. Erenköy Kız Lisesi’nden mezun olan sanatçı, lise öğreniminin ardından yüksek öğrenim için doğduğu ülkeye yani İsviçre’ye gitti. Ardından Türkiye’ye döndüğünde bir arkadaşının doğum günü partisinde söylediği şarkı sayesinde Raks Müzik yetkilileri tarafından keşfedilen Bendeniz(Deniz Çelik), 1993 yılında Neslihan Yargıcı’nın yaratıcılığını yaptığı “Abajur kız” imajıyla ilk albümünü çıkardı. Garo Mafyan,Zeynep Talu gibi müziğin önemli isimleriyle çalışan Bendeniz ilk albümü ile yurtiçi ve yurtdışında ciddi başarılara imza attı.. Sanatçının albümü bir milyon tirajını geçen satışıyla, yılın en başarılı prodüksiyonlarından biri oldu. Türk pop müziğinin klasik albümlerinden sayılan çalışmanın ilk klibi “Ya Sen Ya Hiç” dünyanın en prestijli müzik kanallarından Mtv’de yayınlanan ilk Türk klibi oldu ayrıca Mtv’nin müzik yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek ayrı bir başarı kazandı.

Albümden “Ağlayayım mı?”, “Sen Kaybettin”, “Müjdeler Ver” gibi çok sayıda hit çıktı. ardından Harun Kolçak’la beraber Türkiye’nin ilk single çalışmalarından birine imza attılar. “Elimde Değil” ve “Sev Biraz” şarkıları ve versiyonlarının yer aldığı single, çalışması ıskender Paydaş aranjörlüğünde tamamlandı. İlk albüm, single ve ikinci albümün büyük başarılarının ardından “Bendeniz 3” müzik marketlerdeki yerini aldı.. Albüm önceki albümlere göre daha sert bir alt yapıya sahipti.. “Güvendiğim Dağlara Kar Yağdı”, “Turnayı Gözünden Vurdum”, “Sana Mı Kaldım”, “Bir Gün İstersin” albümün ilk öne çıkan parçaları oldu. 1996 yılında çıkan üçüncü albümünün ardından bir süre basından kaldı. 1998 yılında “yaşanmış ve ilelebet yaşacak aşklarına” adadığı albümü “Bendeniz”den ile dinleyiciyle buluşan sanatçı, “Günahlar” şarkısıyla romantik bir dönüş yaptı.. Albümde Özkan 1999 yılının son aylarında “Kurtulamıyorum” albümüyle karşımıza çıktı. 2001 yılında sevenleriyle tekrar buluştu.. Albümün adı “Zaman” oldu ve hayranlarının uzun süredir bekledikleri albüm nihayet müzik marketlerdeydi. Zaman albümünün ardından “Demedim Mi” albümü müzik severlerle buluştu.. 2003 yılında rafta yerini aldı. 2005 yılında “Aşk Yok Mu Aşk” albümünü çıkardı. 10. albümü “Değiştim” 2006’nın son aylarında piyasadaydı. Yıl 2009’i gösterdiğinde Bendeniz ”Olsun” albümünü müzik marketlere sundu.”Cumadan Pazara” şarkısı ile kısa sürede radyo listelerinin üst basamaklarında yer aldı. Son albümü ”Benden İzler” oluşturdu. Sanatçı 18 yıllık kariyerinde ilk kez bir remix albüme imza attı. Albümde Murat Uncuoğlu, Suat Aydoğan gibi sektörün önde gelen isimleri ile çalışan Bendeniz eski hitlerini ve bir önceki albümü ”Olsun”da yer alan şarkıları farklı versiyonlarıyla dinleyici ile buluşturdu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
bendeniz menajerlik,bendeniz sanatçı fiyatı,bendeniz iletişim,bendeniz konserleri,bendeniz konseri,bendeniz konser fiyatı,bendeniz resmi web sitesi,bendeniz menajerlik şirketi,bendeniz organizasyon,bendeniz istanbul konserleri,bendeniz konser fiyatı,bendeniz organizasyon fiyatı,bendeniz’in resmi web sitesi,bendeniz online,Bendeniz e-mail adresi, Bendeniz fiyat, Bendeniz iletişim, Bendeniz internet sitesi, Bendeniz konser fiyatı, Bendeniz konser kaşesi, Bendeniz konseri, Bendeniz konserleri, Bendeniz menajer iletişim, Bendeniz menajeri, Bendeniz menajeri kimdir, Bendeniz menajerlik firması, Bendeniz menajerlik şirketi, Bendeniz e nasıl ulaşılır, Bendeniz organizasyon, Bendeniz organizasyon fiyatı, Bendeniz resmi web sitesi, Bendeniz sahne fiyatı, Bendeniz şarkıları, Bendeniz ulaşım, Bendeniz’in menajeri, Bendeniz’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: