baha-menajeri

BAHA

17 Eylül 1969’da Kayseri Bünyan’da dünyaya gelmiştir. Tüm çocukluğu ve okul hayatı Ankara’da geçmiştir. Başkent Lisesi mezunudur. Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Fakültesi’nden anadal viyola eğitimi alarak, 1991 yılında mezun olmuştur. Gazi.Ünv. tarihinde bir ilki gerçekleştirerek kurmuş olduğu grup KDV ile ilk pop konserini gerçekleştirmiştir. Daha sonra müzik öğretmenliği yapmış ve özel dersler vermiştir.

Aynı zamanda o dönemde profesyonel bir futbolcu olan Baha G.Saray’a transfer olacakken ani bir kararla futbolu bırakıp tamamen müziğe yönelmiştir. Albüm çıkarıncaya kadar kafe-bar işletmeciliği yapmış, yurdun değişik yerlerinde çok değerli müzisyenlerle çalışma fırsatı bulmuştur. Aynı zamanda besteci kimliği olan Baha’nın birçok şarkısı diğer sanatçılar tarafından seslendirilmiştir. Kadife sesli sanatçı olarak gönüllerde taht kurmuş, Romantik prens olarak anılmıştır. 1999 Haziran ayında”Aşkın Tebessümü” adlı ilk albümünü çıkarmıştır. “Aşkın Tebessümü” albümü yakaladığı yüksek satış grafiğinden dolayı birçok ödül almıştır. Aynı zamanda Baha’yada yılın sanatçısı ödülünü getirmiştir.2000 yılının Aralık’ında “Aşk Olmazsa” adlı 2. albümünü çıkarmıştır. 2003 günü “Aşk Acısı” adlı üçüncü albümünü çıkararak kendi tanımıyla üçlemesini tamamlamıştır.2005’te “Aşk Rüzgarı” adlı dördüncü albümünü çıkarmıştır.2007’de “Aşk Yemini” adlı albümünü, yaklaşık bir yıl sonra ise, 2008 ‘de “Firari Aşk” adlı albümünü çıkarmıştır ve bunun ardından 2010 yılında “Aşkı Duymak İstediğin Her Zaman” adını verdiği albümle müzik kariyerine devam etmektedir..

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
baha menajerlik,baha sanatçı fiyatı,baha iletişim,baha konserleri,baha konseri,baha konser fiyatı,baha resmi web sitesi,baha menajerlik şirketi,baha organizasyon,baha istanbul konserleri,baha konser fiyatı,baha organizasyon fiyatı,baha’nın resmi web sitesi,baha online,Baha e-mail adresi, Baha fiyat, Baha iletişim, Baha internet sitesi, Baha konser fiyatı, Baha konser kaşesi, Baha konseri, Baha konserleri, Baha menajer iletişim, Baha menajeri, Baha menajeri kimdir, Baha menajerlik firması, Baha menajerlik şirketi, Baha ya nasıl ulaşılır, Baha organizasyon, Baha organizasyon fiyatı, Baha resmi web sitesi, Baha sahne fiyatı, Baha şarkıları, Baha ulaşım, Baha’nın menajeri, Baha’nın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: