Aslı Güngör-menajeri

Aslı GÜNGÖR

 İzmir’de  dünyaya gelen Aslı Güngör, TRT İzmir Gençlik Korosu ile başlayan müzik yolculuğunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Bölümü’ndeki ögrencilik yıllarında İzmir Maksim’de yaptığı sahne programlarıyla profesyonel anlamda sürdürdü. Diğer yandan yıllardır bestelediği şarkıları için stüdyo Çalışmalarına başladı. İzmir’de bestelediği ve 2007 yılında stüdyo kayıtlarını tamamladığı şarkılarından ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘İzmir Bilir Ya’ ile büyük ses getiren, farklı ses rengi, güçlü yorumu ve besteci kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken, şarkıları birçok karma albüm ve TV dizilerinde yer alan Aslı Güngör, 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En İyi Çikis Yapan Solist’  ödülünü aldı.

Aslı Güngör’ ün fenomen olan ”Kalp Kalbe Karşı” şarkısı; Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD tarafından düzenlenen ‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması’nda 2008 yılında ‘Radyonun Şarkı Yıldızı’ seçildi ve ardından Fransa’dan gelen teklifle dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin ”Buddha Bar XI” isimli albümünde yer alarak, 2009 Mart ayında tüm dünyada müzikseverlerle buluştu. 2008 yılında ‘Kalp Kalbe Karşı’nın legal olarak 1milyon150 bin satış rakamı elde etmesiyle birinci olarak ‘MÜYAP dijital satış şampiyonu’ ödülünü aldı. 2009 Ocak ayında yayınladığı albümü ‘Aslı Güngör 2009’ da yer alan ‘Son Öpücük’ ve ‘Aşk Her Şeye Değer’ in yanı sıra tüm şarkıları büyük ilgi görerek resmi MÜYAP verilerine göre iki milyon yediyüz bin dijital satış rakamıyla rekor kırdı. 2010 yılı Nisan ayında ‘Aşk Alev Aldı’ adlı 3 parçalık maxi-single’ını yayınladıktan hemen sonra yeni albümünün stüdyo çalışmalarına başladı. Ardından Sinan Özen’e verdiği Ben Seni Sevdim’ isimli şarkı da dijital satış rekorları kırmaya devam etmektedir. Ve 3. solo albümü ‘Aslı Gibidir’ 2012 yılı Ocak ayında müzik marketlerdeki yerini aldı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
aslı güngör menajerlik,aslı güngör sanatçı fiyatı,aslı güngör iletişim,aslı güngör konserleri,aslı güngör konseri,aslı güngör konser fiyatı,aslı güngör resmi web sitesi,aslı güngör menajerlik şirketi,aslı güngör organizasyon,aslı güngör istanbul konserleri,aslı güngör konser fiyatı,aslı güngör organizasyon fiyatı,aslı güngör’ün resmi web sitesi,aslı güngör online,Aslı güngör e-mail adresi, Aslı güngör fiyat, Aslı güngör iletişim, Aslı güngör internet sitesi, Aslı güngör konser fiyatı, Aslı güngör konser kaşesi, Aslı güngör konseri, Aslı güngör konserleri, Aslı güngör menajer iletişim, Aslı güngör menajeri, Aslı güngör menajeri kimdir, Aslı güngör menajerlik firması, Aslı güngör menajerlik şirketi, Aslı güngör e nasıl ulaşılır, Aslı güngör organizasyon, Aslı güngör organizasyon fiyatı, Aslı güngör resmi web sitesi, Aslı güngör sahne fiyatı, Aslı güngör şarkıları, Aslı güngör ulaşım, Aslı güngör’ün menajeri, Aslı güngör’ün menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: