altayın-menajeri

ALTAY

1970 Rize doğumlu. Yirmi kişilik bir ailenin çocuğu olan Altay İlk ve orta okulu Zeytinburnu Meslek Lisesi Elektrik Bölümü’nde okudu. Daha sonra İTÜ Gemi makineleri mühendisliğini kazandı ama gitmedi. Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nü de yarım bırakan Altay 1987-88 yılında konservatuara girdi. 6 yıl konservatuar eğitimi aldı.. İşi ve okulu bir arada yürütemediği için okulu bıraktı. Altay kişiliğine ve yaşam felsefesine uygun bulduğu operaya maddi şartlardan dolayı gidemedi. Kendisi tüm ailesinin sorumluluğunu yüklenmişti.

Müziğe olan eğilimi ise ağabeyine alınan saz ile başlayıp kendisine ve yeteneğine güvendiği için başarıya ulaşacağından kuşku duymamıştı. Kendisini ilk olarak “Var ya” adlı bestesi ile tanıttı. Yüzlerce bestesi olan Altay ilk albümü “Yok ya” yı geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkardı Daha çok insanlara bire birulaşıp duygularını sözüyle müziğiyle ifade ettiğini ve bu albümle de amacına ulaştığını söyleyen Altay için müzikle uğraşmak bir yaşam biçimi.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
altay menajerlik,altay sanatçı fiyatı,altay iletişim,altay konserleri,altay konseri,altay konser fiyatı,altay resmi web sitesi,altay menajerlik şirketi,altay organizasyon,altay istanbul konserleri,altay konser fiyatı,altay organizasyon fiyatı,altay’ın resmi web sitesi,altay online,Altay e-mail adresi, Altay fiyat, Altay iletişim, Altay internet sitesi, Altay konser fiyatı, Altay konser kaşesi, Altay konseri, Altay konserleri, Altay menajer iletişim, Altay menajeri, Altay menajeri kimdir, Altay menajerlik firması, Altay menajerlik şirketi, Altay a nasıl ulaşılır, Altay organizasyon, Altay organizasyon fiyatı, Altay resmi web sitesi, Altay sahne fiyatı, Altay şarkıları, Altay ulaşım, Altay’ın menajeri, Altay’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: