Alişan Menajerlik

ALİŞAN

Asıl ismiyle Serkan Burak,1976’da İstanbul Kasımpaşa,da dünyaya geldi. Ailesi aslen Bingöl’ün Kiği ilçesinden olan Alişan, daha çok küçük yaşlardayken müziğe olan ilgisi ve yeteneğiyle dikkatleri çekti. Okuduğu türkülerle okul yıllarında da öğretmenleri arasında ilgi odağı oldu.

21 yaşındayken Prestij Müzik’le çalışmaya başlayan Alişan’ın,Sana Birşey Olmasın (1997) adlı kaseti yayımlandı. albümden ‘Kralı Gelse’ adlı parçayla tanındı. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı’na girdi. 1998’de Aynalı Tahir adlı diziyle televizyon seyircisinin karşısına çıktı. 1999’da ‘Var Ya’ adlı ikinci kasedini çıkarttı. 2004’de yönetmenliğini Yaşar Seriner’le birlikte Serdar Akar’ın yaptığı Cennet Mahallesi adlı komedi dizisinde rol almaya başladı.Nisan 2007’de ‘Kimselere Güvenmiyorum’ adlı 3. albümünü çıkartan Alişan, albümüyle de büyük beğeni topladı. 2013 Son Albümü “Seni Biraz Fazla Sevdim” le sevenlerini buluşturdu.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
alişan menajerlik,alişan sanatçı fiyatı,alişan iletişim,alişan konserleri,alişan konseri,alişan konser fiyatı,alişan resmi web sitesi,alişan menajerlik şirketi,alişan organizasyon,alişan istanbul konserleri,alişan konser fiyatı,alişan organizasyon fiyatı,alişan’in resmi web sitesi,alişan online,alişan e-mail adresi, alişan fiyat, alişan iletişim, alişan internet sitesi, alişan konser fiyatı, alişan konser kaşesi, alişan konseri, alişan konserleri, alişan menajer iletişim, alişan menajeri, alişan menajeri kimdir, alişan menajerlik firması, alişan menajerlik şirketi, alişan e nasıl ulaşılır, alişan organizasyon, alişan organizasyon fiyatı, alişan resmi web sitesi, alişan sahne fiyatı, alişan şarkıları, alişan ulaşım, alişan’in menajeri, alişan’in menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: