Ajda Pekkan-menajeri

Ajda PEKKAN

12 şubat 1946’da İstanbul da doğdu. 1963 yılında Ses dergisinin açmış olduğu yarışmada birinci oldu. 1963 yılında bir aile dostlarının teşvikiyle Ses dergisinin, sinemaya yeni yüzler kazandırmak amacıyla açtığı kapak yıldızı yarışmasında, birinci seçildi. 1963 yılında “Adanalı Tayfur” ile ilk kez çıktığı kamera karşısında, 1967 yılındaki son filmi olan “Harun Reşit’in Gözdesi”ne kadar 47 film çevirdi.

1965 yılında kendine ait ilk plağı olan “Her Yerde Kar Var / 17 Yaşında” piyasaya sürüldü. 1968 yılında çıkardığı “İki Yabancı” 45’liği ile aranjman dalında onbinlerce plak satarak satış rekoru kırdı.”Dünya Dönüyor”, “Saklambaç” ve “Üç Kalp” gibi üstüste çok başarılı plaklar yaptı. 70’lerin ortalarında seslendirdiği “Tanrı Misafiri”, “Kimler Geldi Kimler Geçti”, “Hoş gör Sen”, “Sana Ne Kime Ne” gibi ileride birer Ajda Pekkan klasiği haline gelecek şarkılarıyla “Süperstar” unvanıyla anılır oldu. 1977 yılında piyasaya sunulan, “Kim Ne Derse Desin”, “Hancı” gibi şarkıların yer aldığı albümü “Süperstar”ı hazırladı., 1979 yılında “Bambaşka Biri”, “Haykıracak Nefesim” gibi şarkıların yer aldığı Süperstar serisinin ikinci albümü “Süperstar 2″de kariyerinin doruğuna çıktı. “Uykusuz Her Gece”, “Son Yolcu” gibi şarkıların yer aldığı “Süperstar 83” albümüyle yeniden gönülleri fethetti. 1989 yılının son günlerinde “Ajda ’90” albümünü piyasaya sürdü. “Yaz Yaz Yaz” ile ortalığı kasıp kavurdu. “Hoş Görsen” ve “Unutulmayanlar” albümleri piyasaya çıktı. Ajda Pekkan son olarak 2009 yılında ajda pekkan tarafından söz ve müziği yazılan Resim adlı single çalışmasını yayınladı.

Organizasyonlarınız için Temin Edebileceğimiz Anlaşmalı Sanatçı Listemiz için tıklayın
( Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Fiyatlara; Ulaşım ,Konaklama / Ses , Sahne Sistemleri ve Vergiler Dahil Değildir. )
Fiyatlar ; Okullar , Vakıf Dernekler, Yardım Konserleri ve Halk Konserleri için Tarihlerine göre Değişmektedir.
ajda pekkan menajerlik,ajda pekkan sanatçı fiyatı,ajda pekkan iletişim,ajda pekkan konserleri,ajda pekkan konseri,ajda pekkan konser fiyatı,ajda pekkan resmi web sitesi,ajda pekkan menajerlik şirketi,ajda pekkan organizasyon,ajda pekkan istanbul konserleri,ajda pekkan konser fiyatı,ajda pekkan organizasyon fiyatı,ajda pekkan’ın resmi web sitesi,ajda pekkan online,Ajda pekkan e-mail adresi, Ajda pekkan fiyat, Ajda pekkan iletişim, Ajda pekkan internet sitesi, Ajda pekkan konser fiyatı, Ajda pekkan konser kaşesi, Ajda pekkan konseri, Ajda pekkan konserleri, Ajda pekkan menajer iletişim, Ajda pekkan menajeri, Ajda pekkan menajeri kimdir, Ajda pekkan menajerlik firması, Ajda pekkan menajerlik şirketi, Ajda pekkan a nasıl ulaşılır, Ajda pekkan organizasyon, Ajda pekkan organizasyon fiyatı, Ajda pekkan resmi web sitesi, Ajda pekkan sahne fiyatı, Ajda pekkan şarkıları, Ajda pekkan ulaşım, Ajda pekkan’ın menajeri, Ajda pekkan’ın menajeri iletişim

İletişim Bilgileri

Biracılar sok.No:29 34387 Mecidiyeköy / İstanbul.
  • Mobil:+90 532 456 8787
  • Telefon:+90 212 272 0101
  • FAX:+90 212 272 6868
  • E-mail: tuncer@tncyapim.com
Resmi internet site adreslerimiz
error: